Ievadbilde

4 sievietes, pasaules, stāsti

Mēs esam tik dažādas. Dzīvojam dažādos apstākļos, piedzimušas dažādās pilsētās, valstīs, iespējams, pat gadsimtos. Runājam, domājam dažādās valodās. Bet mēs visas vēlamies just vieglumu un prieku. Modes zīmols CHANEL caur jaunāko somu kolekciju CHANEL 22 BAG uzrunāja četras spilgtas sievietes un ieklausījās viņu laimes formulā.

Margarēta

Uzlecošā zvaigzne

Margarēta Kveilija aicina pasauli piebremzēt. Sākt pretoties domu virpulim, kas nepārtraukti pārņem prātu, un sarakstam, kurā obligāti izdarāmo lietu skaits šķiet tikai pieaugam, lai cik daudzas no tām jau būtu izdarījusi… Kā būtu vienkārši uz mirkli apstāties un izbaudīt to, kas apkārt? Piemēram, dabu? Atjaunot savu saikni ar pasauli?
Apkārtējo dabu? Margarētai tas nozīmē doties Kalifornijas dabas takās, tuksnesī, jāt ar zirgu. Tas ir viņas ceļš pretī iekšējam mieram. Oda dabas mierinošajam spēkam. Iepauzēt. Pievērt acis un saplūst ar pasaules elpu.
Meitenei, kura dzimusi 1994. gadā Montānā, tāltālu no mirdzošā glamūra, atgriešanās pie saknēm dod spēku mirdzēt kā reti kurai zvaigznei pie Holivudas debesīm. Vai tā būtu loma Kventina Tarantīno filmā Once Upon a Time in Hollywood vai Palo Alto The Nice Guys, Kveilijai piemīt īpašs mirdzums.

Dženija

Un viņas “alter ego”

Skaļi zvana un zvana modinātājs. Kaut kur tālumā uzstājīgi savu serenādi atkārto gailis. Varbūt ne viens vien… Bet tad atskan dziesma - skaista, dvēseliski dziļa balss dzied par draudzību: “Katram no mums ir draugs. Tas viens un īpašais. Zini, tas - jautrais un mežonīgais...”
Tā ir Dženija (JENNIE). Gan tā, kas skan, gan tā, kas draugs, gan tā, kas pilsēta - tik daudzveidīga, apbrīnojami dažāda un reizēm pieejami vienkārša. Seula. Dženija - no vienas puses, perfekcioniste, K-pop zvaigzne, grupas Blackpink dalībniece, bet no otras - jauna, dzīves ziņkārīga sieviete. Meitene, kuru vada temperaments un drosme. Tā ir oda priekam, negaidītajam, pārsteigumam un arī tik brīnišķīgajai nepilnībai. Mākslai justies labi sevī un ar sevi.

Lilija Roza

Laimīga pati sev

Viņai patīk par sevi runāt trešajā personā. Vienmēr ir paticis. “Ir rītausma, Losandželosa, mazliet pāri 11. Un Lilija Roza Depa ir te jau divas nedēļas…” Tā tiek apraks-tītas minūtes, stundas, dienas, katru no tām iezīmējot ar pašironiju, humoru un reizēm arī dzejas rindām. Pamo-šanās, vanna, neliels treniņš, peldbaseins, rollerslidošana dārzā, brauciens cauri Losandželosai saulrietā. It kā nekas īpašs - saulaina diena, kas pavadīta izklaidējoties, savam priekam… Vai tas ir velti pavadīts laiks, ja tev patīk būt vienkārši laimīgai pašai ar sevi? Paralēli Lilija Roza ir talantīga aktrise, kas filmējas gan Francijā, gan Amerikā. Un ir CHANEL seja jau kopš 2015. gada, apvienojot klasiskās zīmola vērtības ar savas paaudzes pārdrošības garu.

Vitnija

Mirklis - uzvaras vērts!

Dzīve ir jādzīvo tagad! Tieši tāpat, kā to redzam kino: filmas varone priecīgi pamostas, sapošas, izbauda pilsētas sniegtās iespējas, satiekas ar draugiem, bauda gardus ēdienus un dzērienus… Viņas dienas ir krāsu pilnas, bet vakari paiet, daloties iespaidos ar draugiem, burtiski pāri plūstot jaunības priekam. Tā dzīvo Vitnija Pīka - meitene, tikai divdesmit gadu veca, dzimusi Ugandā, bet bērnības lielāko daļu pavadījusi Kanādā. Meitene, kuras dzīve sagriezās par 180 grādiem, kad viņa, maza būdama, sāka aktrises karjeru, un izrādījās - mazajai ir talants. Bet vēl vairāk Vitnijā ir spēja priecāties par vienkāršām lietām un baudīt tās ik mirkli. Jo tikai tā īsti var novērtēt tos, kurus mīli, un tos, kuri mīl tevi.

Projektu finansē Valsts Kultūrkapitāla fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Par saturu atbild Žurnālu izdevniecība Lilita